Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

14.09.2017

Moje częstochowskie obchody 100-lecia Objawień Matki Bożej Fatimskiej


  Trochę czasu minęło i przez pewne sytuacje życiowe moje świadectwo trochę się opóźniło, ale gdy sytuacja się ustabilizowała, chcę podzielić się z Wami moim świadectwem, jak przeżyłam w Częstochowie tak piękną uroczystość 100 lecia objawień Matki Bożej Fatimskiej.     
  Na wyjazd do Częstochowy i oprawę śpiewu koncertu uwielbienia na Jasnej Górze zaprosił nas organizator p. Poldek Twardowski i razem z rodziną Jednego Serca Jednego Ducha pojechaliśmy, aby wziąć udział w tych uroczystościach na Jasnej Górze. 
  Po koncercie uwielbienia zostałam jeszcze na Apelu i telemoście z koleżanką i księdzem i Najświętsza Panienka zarezerwowała dla nas 3 wolne miejsca w pierwszym rzędzie przed Jej cudownym obrazem, tak jakby czekały specjalnie dla nas te miejsca.

   Podczas całego tego pięknego dnia spotkałam wielu cudownych ludzi i doświadczałam wyjątkowych sytuacji o których mogłam tylko pomarzyć  (także i spotkałam w kaplicy p. Tomasza Karolaka-aktora) i mimo, że ten dzień był bardzo wyczerpujący fizycznie (do domu wróciłam o 3 w nocy) to był bardzo bogaty duchowo.
  Dziękuję Matce Najświętszej za ten piękny dzień i przesyłam parę zdjęć z mojego pobytu w rocznicę 100 - lecia Objawień Fatimskich w Częstochowie.
  
 Złożyłam także wszystkie nasze prośby MW przed Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej i dziękuję również za dar modlitwy. 

 
 Z Panem Bogiem +++
                                                                                          Monika

3 komentarze:

  1. Moniko,dziękuję za podzielenie się z nami,Twoim dniem u naszej Mamy.Dziękuję�� że zabrałaś nas ze sobą na Jasną Górę. Moni,niech Mateńka ma Ciebie i Twoich Bliskich w opiece i wyprasza u swojego Syna potrzebne Łaski


    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za to świadectwo i modlitwę za naszą kochaną IMW. Bóg zapłać.:)))Edyta

    OdpowiedzUsuń
  3. + Dziękuję 😊 również bardzo, bo dla mnie osobiście już coś wymodliłaś💐 i wiem, że to właśnie Ty Monisiu. Wielkie Bóg zapłać i życzę niech nasza Niebieska Mamusia nosi Cię w swoim czułym Sercu nieustannie😇😇😇

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.