Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

7.10.2015

Stańmy do Nowenny za nasze rodziny

  
  Synod Biskupów trwa.  W przesyłanych  intencjach  prosimy o modlitwę o jego dobry przebieg i owoce. Chcielibyśmy jednak, w tym czasie, zaprosić do modlitwy za rodziny w ogóle, a szczególniej może za nasze rodziny.  
  Jest wiele modlitw poświęconych rodzinie, ale wybraliśmy modlitwę Nowenną w intencji rodzin. Link na końcu wpisu.  Obejmuje ona chyba całość  spraw i sytuacji związanych z Małżeństwem i rodziną.
   Tak wiele jest problemów w znanych nam małżeństwach i rodzinach… niestety dotyczą one również wielu z nas modlących się – widzimy to przecież w intencjach…. 
Odwiedzającym stronę Modlitwy Wstawienniczej Sympatykom i  Gościom,  być może  też  nie są obce…
   Stańmy do wspólnej modlitwy  od dzisiaj i przez kolejne dni nowenny.... Każde dzisiaj jest dobre, żeby nowennę rozpocząć, a następnie kontynuować...
   Zapraszamy wszystkich, którzy zawitają na stronę Modlitwy Wstawienniczej oraz wszystkich modlących się w naszej wspólnocie do wspólnej modlitwy.

  Tych którym małżeństwo i rodzina jest przyczynkiem wielkiego szczęścia, zapraszamy do modlitwy również. Niech dziękują i proszą, aby ten piękny stan trwał i jeszcze się rozwijał.
  
 Święta Rodzino z Nazaretu módl się za nami i za naszymi rodzinami.

                                                                  Aneta i Sławek
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.