Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

7.09.2015

Bóg kocha po prostu. Rozmawiajmy językiem Wiary. :)

  Wielokrotnie prosiliśmy o Wasze słowo, o współtworzenie strony Modlitwy Wstawienniczej poprzez Wasze teksty. (Np. http://www.modlitwa.e.pl/2015/01/dziekujemy-i-zapraszamy.html  )  Prosimy nadal.:) :)  Myślę, że w nie tak wielu miejscach jest taka możliwość. Niedawno dodaliśmy nawet zakładkę Pisz dla nas.
  Dziękujemy raz jeszcze tym, którzy podjęli naszą propozycję, prośbę, czy nawet apel o współpracę.
Panie Boże zapłać, prosimy Błogosław Im.
  Jest też jednak forma współtworzenia naszej strony, przez komentowanie zamieszczanych tekstów.... 
O nie również prosimy. Rozmawiajmy językiem Wiary.... 
  Tak łatwo rozmawia się... innymi językami. A co z tym najważniejszym językiem? 
Ponieważ jako administratorzy strony MW wiemy do jak dużej grupy osób komentarze docierają, tzn. ile osób je czyta, a wiele jest bardzo ważnych w swojej wymowie, postanowiliśmy niektóre zamieszczać na stronie głównej. 
   Dzisiaj komentarz - tekst Stanisława. Polecamy bardzo.

                                                                       Aneta i Sławek

    
   Bóg Kocha bez względu na nasze postępowanie. Pan Jezus z Krzyża Prosił Ojca "Przebacz Im, bo nie wiedzą co czynią", ale świadomość, że Bóg wie o skażeniu grzechem Świata przez "upadłe anioły", nie powinna być w żadnym razie usprawiedliwieniem dla Duszy, gdyż Nasze TAK, choćby na końcu Naszej drogi, pozwala NA NADZIEJĘ, tyle tylko, że możemy nie zdążyć powiedzieć tego ostatniego TAK, więc najlepiej jest Zawsze KOCHAĆ< BO MIŁOŚĆ JEST BOŻA, MIŁOŚĆ JEST SAMYM BOGIEM.
  Nie wystawiaj na próbę Boga, bo nie ma nic takiego, jak Panu Bogu świeczka a diabłu ogarek, tylko ALBO PANU BOGU ŚWIECZKA, albo diabłu swoje istnienie!
  Zachęcam do przemyśleń Tych którzy się licytują w Kochaniu i w Ponad Kochaniu przeciwstawianiem Innych nie przemyślanych obowiązków, bo One są potrzebne, ale Nasze bycie na ziemi jest Próbą naszej Miłości do Boga Stwórcy - reszta to NASZE NIEPRZEMYŚLANE MYŚLENIE.
   Mieszkam na Warszawskiej Starówce, gdzie Kościołów jest na "kilogramy", więc cóż mógł bym powiedzieć Bogu stając przed Nim, że nie miałem czasu, czy daleko do Świątyni w której zawsze na mnie Czeka ?
  Nie zawsze  byłem taki jak obecnie, ale Pan dał mi "jeszcze jedną szansę" i miał nadzieję, że zrozumiem to wszystko, czego nie potrafiłem zrozumieć wcześniej - ZROZUMIAŁEM, ale Dał mi "mały rebus z życia do rozwiązania", który by rozwiązać, musiałem Go poprosić.... 

  Skutek był nieoczekiwany, ZROZUMIAŁEM ZAGADKĘ, jestem codziennie u stołu Pańskiego, a każde potknięcie niosę do konfesjonału.

                                                                          Stanisław 

2 komentarze:

 1. Szczęść Boże +
  To może mniej związane z tematem ale właściwie... przecież mamy się włączać w współtworzenie naszej strony...
  Chętnych do modlitwy za wszystkie Rodziny zapraszam do modlitwy nowenną, którą wraz z Księżmi Marianami rozpoczynam w dniu dzisiejszym.
  Szczegóły na stronie https://spm.org.pl/index.php
  Bóg zapłać + :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu Najdroższy pomóż mi abym już nigdy się Ciebie nie wyparł i nie grzeszył. Ześlij na mnie, moją ukochaną Żonę Edytę, Dzieci nasze i całą naszą Rodzinę oraz wszystkie rodziny na świecie Ducha Pocieszyciela, Ducha Prawdy, Miłości Radości i Mądrości abym umiał być Głową Naszej Rodziny, kochającym i dobrym Mężem, kochającym i dobrym Ojcem abyśmy Wszyscy doszli do Królestwa Niebieskiego. Amen

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.