Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

3.07.2015

Wyrwani z niewoli - Świadectwo Piotra i Jacka

  Może już niektórzy słyszeli to świadectwo młodego chłopaka, który został wyciągnięty z totalnego upadku, ale warto pochylić się nad nim jeszcze raz.
  Alkohol, narkotyki, pornografia, kradzieże, to wszystko w czym babrał się Piotr nim spotkał Jezusa na swojej drodze...


  Niech to świadectwo będzie nadzieją dla tych, którzy się zmagają, z wydawałoby się beznadziejnymi przypadkami wśród swoich najbliższych. Może tak jak w przypadku Piotra, który głosi swoje świadectwo, potrzebne jest osiągnięcie tego ludzkiego dna, żeby móc się od niego odbić.

Pan Bóg szuka i znajduje swoje zagubione owce.

Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwej.

       Aneta i Sławek
https://www.youtube.com/watch?v=4SYGz6gxzXQ


https://www.youtube.com/watch?v=BbzCMpehBw0

4 komentarze:

 1. Piotruś jest wielki. Chwała Panu za jego przemianę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Współmodląca się Anna3 lipca 2015 20:15

  Zawsze mam taką nadzieję, że Pan Bóg działa w nich i moim marzeniem jest aby tak sie działo w moim przypadku. Jeśli Pan Bóg pozwoli to też będę się cieszyła powrotem do Niego tych, którzy są gdzieś daleko. żałuję, ale nie mogę odtworzyć żadnego linku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, dodaliśmy linki, może teraz spróbuj na youtube, a jeśli i tym razem nie da się odtworzyć, to prawdopodobnie potrzebne będzie zainstalowanie jakiejś wtyczki :)

   Usuń
 3. Piękne odważne świadectwo, piękni ludzie i ich dzieło ewangelizacyjne. Błogosław im Panie.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.