Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

9.05.2015

Obudź się Polsko


   
    
  Czy już nie czas, aby zacząć przecierać oczy?
Czy to ze snu, letargu, czy też ze zdziwienia?
I zacząć ŻYĆ?
  
   

 Polonia Semper Fidelis 


  Tak było i tak może być.
 Co proszę Panie Boże daj.

  Boże, Ty powołałeś mnie do życia z polskich rodziców i na polskiej ziemi. Dziedzictwo mego Narodu kształtowało moje myśli, chleb polskiej ziemi żywił moje ciało. Nie mogę kochać Twojego świata, nie kochając na pierwszym miejscu mojej Ojczyzny. Proszę więc, ześlij na Nią, błogosławieństwo Swoje. Niech rozkwita w pokoju i sprawiedliwości, a ja niech poznam moje wobec Niej obowiązki i z Twoją pomocą je wypełnię. Amen.
                                                                                  Sławek

 Ps. Święty Janie Pawle II, czy poznajesz swoją Ojczyznę?
      Proszę módl się za nami.

https://www.youtube.com/watch?v=VXeL29YEMLo
https://www.youtube.com/watch?v=rvwPkBORucw


https://www.youtube.com/watch?v=hfKkB0y9dLQ

2 komentarze:

  1. No właśnie...Obudziłeś się dzisiaj? Oddałeś swój głos? Czy nie głosując poparłeś kandydata, który skazał Cię na pracę ( jeśli przypadkiem ją masz ) prawie do śmierci i jest za in vitro?

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż do śmierci.... Boże kochany nawet z Twoją współpracą, kiepsko to widzę. W :normalnym: świecie miałabym już 36 lat pracy, trzeba mi jeszcze 15...... Słuchałam dzisiaj komentarzy studentów- kiedy byli, z kim i o zgrozo, mówili o swoich rodzicach, że np mama pójdzie na drugą turę, bo nie jest zdecydowana. Jest nadzieja, rośnie świadomość młodego pokolenia. Wielu przysnęło, będą mieli temat do narzekania i szukania winnych....

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.