Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

5.04.2015

Wielkanoc 2015


  Jezus Chrystus powstał z martwych, zwyciężył śmierć, staje przed nami w blasku chwały. Dzięki Niemu możemy żyć w prawdzie, czystości, bez kłamstwa i zazdrości. W Jego Imię otrzymujemy odpuszczenie grzechów.
  Nie cofajmy się do pustego grobu, nie patrzmy na ziemię. Możemy otrzymać nowe życie, nie zmarnujmy tego.
    
   Kilka lat temu w Wielką Sobotę, Najwyższy odsunął kamień mojego grobu, wyciągnął do mnie rękę… byłam martwa, a Pan Jezus tchnął w moją duszę życie.
  
  Zmartwychwstanie Pana potwierdza, że Słowo Boże jest Prawdą, Jezus Chrystus jest życiem, kto w Niego wierzy nie umrze na wieki.
Uwierzmy, zaufajmy, kochajmy… żyjmy z obrazem Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa w sercu.
   
  Niech siła i moc płynąca ze Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa przyczyni się do zmiany naszego życia, pozwoli uwierzyć, że z Nim wszystko jest możliwe i nauczy ufać do końca… przez krzyż, śmierć, grób… aż do Chwały Nieba. 

                  Radosnego Alleluja

                                                                           Ania M

 
  Liturgię słowa z Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego znajdziemy pod linkiem:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.