Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

16.02.2015

Forum Modlitwa Wstawiennicza…. Zwiększamy dostępność.


   
  Tak jak zapowiadaliśmy w poprzednim tekście Forum, tydzień obserwacji,  czasowo, dla porównania, dokonujemy pewnego częściowego otwarcia Forum.


  Można teraz zobaczyć organizację i tematykę Forum, zaznajomić się z treścią wpisów… bez rejestracji i logowania się.  
  Wypowiedzieć się na Forum, poznać osoby tam zarejestrowane, można będzie jednak, tak jak poprzednio, po rejestracji i zalogowaniu się.
     
  Przez  ok. 3 dni, będzie można nasze Forum, w ten sposób poobserwować.  Mamy nadzieję, że pomoże to podjąć decyzję i zaangażować się w rozmowy toczone na Forum, jak również, samemu je inicjować….  bo tam, nie tyle tych kilka osób, tak jak niestety na stronie, ze swoimi słowami, są dla Was, ale Wy dziesiątkami, setkami, możecie i bądźcie dla siebie.
    
  Po prawej stronie naszej strony,  zamieszczamy również  sondaż z pytaniami dotyczącymi tego, jaką formułę Forum ostatecznie przyjąć.  Prosimy o wzięcie w nim udziału. Wyniki weźmiemy pod uwagę i w przyszłą sobotę podejmiemy ostateczną decyzję.
   Czy ma być tak, jak było dotychczas, czyli forum dostępne po rejestracji, czy tak, jak obecnie, z tym częściowym otwarciem? 

   Tak, jak w poprzednim tekście, prosimy o uwagi i propozycje: 
 W komentarzach, drogą mailową, czy też dla zalogowanych bezpośrednio na forum.
 
   Korzystając z okazji podajemy informację dotycząca zasygnalizowanych problemów z rejestracją osób mieszkających za granicą. Wiemy o problemie i staramy się go usunąć.
 ……………………………..
                                                                                   Aneta i Sławek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.