Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

17.12.2014

Nawracanie nawróconych....  Wierzysz, kochasz, jesteś nawrócony?

Czy też budujesz swoją wiarę, stale i wciąż, nawracasz się każdego dnia.

Czy jesteś Chrystusowy?

  Przeżywamy Adwent. Wielu z nas jest po rekolekcjach, Sakramencie Pokuty....

 Jak odpowiesz na te pytania, co myślisz o sobie?

   

  Może pomoże Ci w daniu odpowiedzi, albo jej zmienieniu wysłuchanie bardzo życiowych słów Kapłana, które dzisiaj chcieliśmy polecić.
Bardzo konkretne i jasne słowa, które być może pomogą nam spojrzeć na siebie tak, jak powinniśmy, a nie tylko ciągle swoimi oczami.

 Bardzo zachęcamy do posłuchania tej nauki.

  Wiara rodzi się ze słuchania….. Ale tego słuchania Bożych Słów jest w nas teraz tak mało.
Jak więc jest z naszą Wiarą?

   http://gloria.tv/media/gtDbPYSPdRy

 Jeśli zaś chcesz poprosić o stworzenie na nowo, to kliknij również poniżej i za chwilę w dużym gronie prosić będziemy o to wspólnie.

    Aneta i Sławek 

https://www.youtube.com/watch?v=BD_G9cPIGbo

1 komentarz:

  1. :):):) Czy Pan Bóg może mnie stworzyć na nowo jeśli nie pragnę nawrócenia... połączenie piosenki i kazania koresponduje doskonale :) wielkie dzięki Anetko i Sławku..:):) i krzyżyki na Wasze główki... wciąż trzeba odkrywać, że w przygotowaniach do Świąt chodzi tylko o jedno...o spotkanie z nowonarodzonym... rodzącym się w sercu, w codziennym życiu... ale nie teoretycznie... Panie Boże dziękujemy Ci za kolejny Adwent, który co roku jest czasem przypomnienia i szansą przylgnięcia do Ciebie jeszcze mocniej, głębiej... na nowo...w trwającym adwencie naszego życia:):):).. a że Bóg jest nieskończony wciąż może być głębiej, mocniej i pełniej... gorąco zachęcam do wysłuchania... chociaż zdaje nam się, że teraz przed Świętami brak czasu na słuchanie... przecież to są Święta Bożego Narodzenia :)...to Jego Urodziny :)... a urodził się dla nas :) ...każdy czas szczerze oddany Bogu przynosi błogosławione owoce...:):):)... dajmy Panu Bogu mozliwość przyjścia do nas... uwierzmy w Jego Ewangelię i dzielmy się...:)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.