Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

31.12.2014

Na ten Nowy Rok :) :) :)  Nowy Rok bieży, w jasełkach leży, a kto, kto? 
Dzieciątko małe, dajcie mu chwałę na ziemi.


Środa, 31 grudnia.
Dobrego dnia, Siostro i Bracie!
Zatrzymaj się na chwilę… 

  Zanim zegar wybije rok kolejny, zanim korki szampana polecą w górę, zanim życzeń pomyślności i wszystkiego najlepszego bez liku, zanim zaczniesz listę postanowień noworocznych (u mnie, z każdym rokiem, lista coraz krótsza i coraz rozsądniejsza).
  Zanim to wszystko się wydarzy, przeczytaj słowa Świętego. Zamknij rok stary i wejdź z nadzieją w nowy, i postanowieniem jakimś szczególnym. Może postanowieniem stawania się …świętym?
„Trudno jest stać się świętym. Trudno, owszem, ale nie jest to niemożliwe. Droga doskonałości jest długa, jak długie jest życie każdego człowieka. Pociechą jest odpoczynek na trasie; jednakowoż zaraz po odpoczynku trzeba szybko wstać i udać się w dalszą drogę.
Palma chwały jest zarezerwowana tylko dla tego, kto walczy mężnie aż do końca. Rozpocznijmy więc naszą świętą walkę. Bóg będzie nam towarzyszył i ukoronuje nas wiecznym triumfem”.
(Padre Pio, AP+ Epist.IV,s.879.Tł.o.S.Kafel).

Święty Ojcze Pio, módl się za nami, byśmy nie bali się świętymi stawać!

 Błogosławionego Roku Nowego, 2015. W świętości!
                                                                                            Agnieszka

  Lepszych życzeń na Nowy Rok być nie może, więc tylko przyłączamy się do nich.

   Aneta, Elżbieta i Sławek 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.