Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

3.10.2014

Świadectwo odmawiania Nowenny Pompejańskiej - Kasia
Szczęść Boże


  Chciałabym złożyć świadectwo dla Nowenny Pompejańskiej.

 Nowennę odmawiałam pierwszy raz, zaczęłam ją w czerwcu i skończyłam 31 lipca.   
  4 dni przed końcem otrzymałam dobrą wiadomość, o którą się modliłam. Siła tej Nowenny jest przeogromna, a Miłość Maryi do ludzi nieskończona. Będę zawsze wdzięczna Bogu i Maryi za udzieloną łaskę i zgodnie z obietnicą złożoną w Nowennie chcę głosić Ich chwałę i cześć.
  Zaufajcie Bogu i Maryi!

  Kasia

4 komentarze:

 1. Chwała Najświętszej Maryi Pannie...Jak już odmawiałam kilkanaście razy NP i w większości spraw polecanych niestety nie zostałam wysłuchana. Chciałabym zacząć kolejną Nowennę w Święto Matki Bożej Różańcowej ale tak bardzo boję się kolejnego rozczarowania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Siostro w Panu. Cieszę się na pierwsze słowa Twojego komentarza. Tym bardziej się Cieszę, gdy potem czytam ostatnie słowa o rozczarowaniu.
   Poza tym kilkanaście razy odmawiana Nowenna Pompejańska. Chylę czoła.

   Dam Ci jednak takie fragmenty z Biblii. Mt.8.5-13, Mt.9. 27-29, Mt.15. 21-28. To szczególnie w kontekście tych Twoich słów, że boisz się kolejnego rozczarowania. Przepraszam, nie mnie zwracać uwagę, mając tak małą wiedzę w Twojej sprawie, ale myślę, że bojaźni nie bardzo można pogodzić z zawierzeniem. Zawsze wola Boża i nie tak, jak my, ale jak On chce, jest lepiej, ale WIARA, jak widać z tych fragmentów Biblii, przy modlitewnym szturmie do nieba jest konieczna.
   Przeczytaj też, proszę, świadectwo Agnieszki o Nowennie Pompejańskiej - jest z boku w Popularnych. Zwróć uwagę na fragment, gdy Córka zadaje Jej pytanie Czy Ty wierzysz, że zdałam?
   Można powiedzieć, że tak, ale, czy to oznacza, że tak jest naprawdę?

   Maryjo, proszę, miej w swoim wstawiennictwie swoją służebnicę.


   Pozdrawiam Sławek

   Usuń
 2. Dzięki Kasiu, za Twoje świadectwo.
  CHWAŁA PANU!
  Ja swoją nowennę zakończyłam w sierpniu- bardzo trudnej intencji.
  Moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, „nie moja wola Panie, lecz Twoja niech się stanie” Zawierzyłam i ufam! Cały czas mam nadzieję na pomoc Matki Różańcowej.
  Jak nie zadziała :) to będzie kolejna nowenna w tej samej intencji.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieki, Kasiu, za to swiadectwo.Motywuje do podjecia konkretnego dzialania.
  Serdecznosci i z Panem Bogiem

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.