Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

28.10.2014

Miłuję Cię Panie... swoją miłością.

   
   Znam osobę, która pragnie Boga…. 
Ale chyba nie ma sensu chcieć wierzyć tak, jak inni, każdy ma swoją relację z Najwyższym.
   
  Przecież Bóg będzie patrzył na to, czy miłowałeś z całego serca swego,  z całej duszy swojej i ze wszystkich sił swoich.
 Nie będzie porównywał z innym.

   Ania

3 komentarze:

 1. Zawsze nie do końca rozumiałam co to znaczy ,że Pan Bóg nie ma względu na osoby, znaczy że miłość potrafi być różna, skoro można kochać tylko na swój sposób.Grunt to nie zapominać o przykazaniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elizo, ja odpowiem, bo tytuł ja dodałem.
   Myślę, że każda miłość jest inna. Czy to Boga, czy człowieka. Jeśli chodzi o Pana Boga, to spójrz na ilość zakonów. W każdym Miłość Boga jest najważniejsza, ale przez jakże różne charyzmaty się wyraża.
   Przykazania to jakby obowiązki. Ktoś może je zachowywać, żeby być w porządku, gdy przyjdzie czas, a inny po prostu z miłości Boga, siebie i bliźniego.
   Znając Anię, wiem, że obowiązek względem Boga Jej nie zadowala.
   Ty też pragniesz podążać swoją drogą do Boga i będzie ona niepowtarzalna. :)
   Sławek

   Usuń
 2. Elizo..jeśli kochasz z głębi swojego serca to będzie to miłość na twój sposób ;-), każdy co innego nosi w sercu dlatego i miłość jest inna..myślę ,że Pan Bóg patrzy na to czy jestem w stanie oddać Mu całe serce, z całą zawartością..od każdego dostanie co innego ale to będzie pełnia miłości jaką człowie jest w stanie na ten moment obdarować Najwyższego..
  a pragnienie obecności Jezusa w sercu..to nic innego jak pragnienie aby to Jezus Chrystus w moim sercu ukochał Najwyższego
  takie codzienne dążenie do ofiarowania Bogu Ojcu Miłości doskonałej,
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.