Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

25.08.2014

Modlitwa za prześladowany Kościół na Bliskim WschodzieMęczeństwo Chrześcijan trwa.

   W wielu miejscach świata, jest na podobieństwo pierwszych wieków.
  
   Apel Konferencji Episkopatu Polski, zachęca do szczególnej modlitwy za prześladowanych Chrześcijan,  w dzień 26 sierpnia 2014r.

  Z naszej strony, włączając się do modlitwy, zachęcamy do niej również, słowami jednej z Osób współmodlących się w Modlitwie Wstawienniczej. 

Magdalena, jeszcze przed apelem, przesłała dotyczącą tej sprawy intencję, oraz dołączyła informacyjne linki. 

 Pomódlmy się wszyscy
 
   Aneta i Sławek

   Oto słowa Magdaleny:

  Królowo Nieba i Ziemi, ochraniaj więzionych, porywanych i prześladowanych chrześcijan na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w Afryce, Kolumbii, Kubie, szczególnie w najbardziej niebezpiecznym obecnie Iraku i Syrii, gdzie grozi im okrutna śmierć za wyznawanie naszej wiary.
  Dobry Boże, ześlij opamiętanie islamskim ekstremistom, spraw by zeszli z drogi zła i nawrócili się na Twoje ścieżki. Przyjmij, proszę, do Swej Chwały Twoje dzieci, które wybrały straszną śmierć z rąk oprawców, by nie wyrzec się miłości do Ciebie i dać świadectwo wiary innym ludziom - także nam chrześcijanom żyjącym w bezpiecznym rejonie świata.

  Kochani, Nasi Bracia i Siostry potrzebują pomocy:
 Bóg zapłać
    Magdalena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.