Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

1.07.2014

Bóg do ciebie dzwoni! Odbierzesz?

Prawie każdy z nas nosi ze sobą telefon komórkowy. Chcemy mieć dostęp i chcemy być dostępni. Wiele razy trafiłem do celu tylko dlatego, że zadzwoniłem i ktoś mnie pokierował- tzw. "telefon do przyjaciela".

Pismo święte w telefoniePrzyszło mi do głowy porównanie, że dla osoby wierzącej, w trudnej sytuacji, takim Bożym telefonem może być Pismo Święte. Myślę, że przez Biblię Bóg chce pokierować nas w życiu, aby łatwiej nam było dotrzeć do celu. Zauważyłem, że rzadko do tej Biblii zaglądam, tak rzadko ten „boży telefon” ze sobą noszę. Natknąłem się ostatnio na bardzo ciekawy sposób, który może okazać się świetną pomocą w zmianie tego. Aplikacja- Pismo Święte na telefon...Pismo święte online biblia w telefonie

Umożliwia ona czytanie Pisma Świętego w dowolny sposób - ciągły lub wybranymi fragmentami, w czym dodatkowo pomaga opcja tworzenia własnych zakładek. 

Pismo święte online biblia w telefonie

Aplikacja pozwala na przejście do czytań z liturgii Kościoła Katolickiego na każdy dzień, z bezpośrednim dostępem do dnia bieżącego. 

Pismo święte online biblia w telefonie

Zawiera ponadto, systematycznie poszerzaną, listę popularnych modlitw. Co ważne, powyższe funkcjonalności nie wymagają połączenia z internetem i nie zawierają reklam. W najnowszej wersji dodana jest możliwość modlitwy brewiarzem online.

Pismo święte online biblia w telefonie

Teksty Pisma Świętego dostępne są w tłumaczeniu Biblii Tysiąclecia (IV wydanie). Aplikacja posiada również obracanie ekranu i tryb nocny, co sprzyja czytaniu w ciemnym pomieszczeniu.

Pismo święte online biblia w telefonie

Pismo Święte pobrać można za darmo ze strony Pismo Świete.pl, lub ze sklepu Google Play.

Pismo święte online biblia w telefonie

Słyszysz? Bóg do Ciebie dzwoni...
Odbierzesz?
Mariusz
Zdjęcia: mobile.com, play.google.com

3 komentarze:

 1. Ale czy na mój telefon da się zainstalować tą aplikację? Samsung chat 357 S3570

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszko :) klikając na podany niżej link znajdziesz wszystkie wymagania dotyczące instalacji. Wiem od osób używających, że aplikacja jest po prostu świetna, jednak wymaga systemu Android 1.6 lub nowsze :) dla innych nie jest dostępna...niestety.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pmp.biblia&hl=pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Często korzystam z tej aplikacji i muszę przyzna, że jest świetna. W domu zawsze brakuje mi czasu, a teraz mogę czytać Pismo Sw. tam gdzie jestem i mam chwilę spokoju. Polecam, bo jest zawsze pod ręką i działa czasami lepiej niż tel. do przyjaciela!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.