Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

13.06.2014

POMÓDLMY SIĘ WSZYSCY

+

   Witaj. Jesteś nam potrzebny.  I nie tylko nam.
Tak, Ty. Właśnie Ty.
 Dziękujemy, że tu zagościłeś.

 Modlimy się już podaną niżej intencją w gronie osób z Modlitwy Wstawienniczej, ale prosimy pomódl się teraz z nami i Ty.
Chociaż chwila modlitwy. Tak, jak chcesz, jak teraz możesz.
Chwała Panu.

Polecamy  obecnie Twojej modlitwie, następującą intencję:

  Prośmy o Miłość i dobre relacje dla pragnących tego.

 Prosimy Cię o modlitwę.

    Aneta i Sławek

8 komentarzy:

 1. o zdrowie i zdanie zaległych egzaminów dla Paulinki.
  Mama Małgorzata.

  OdpowiedzUsuń
 2. Błagam pomódlcie się za mojego syna,jest uzależniony od narkotyków i nie chce się leczyć.Mama Małgorzata.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prosze pomodlcie sie za mnie i moja rodzine przechodzimy trudny czas, marze o tym zebysmy znow byli razem polaczeni miloscia. Bardzo wierze w moc modlitwy. Anna z synem Michalem i mezem

  OdpowiedzUsuń
 4. O zdrowie pełne dla mnie,siły,dobrą pracę,wiarę,nadzieję,uleczenie lęków i nawrócenie głębokie dla taty i jego najbliższej rodziny oraz dla Grzegorza,Sławka ,mnie ,mamy..

  OdpowiedzUsuń
 5. to ja przed chwilą wysłąłam prośbę jako animowa,o zdrowie,wiarę,dobrą pracę,uleczenie lęków,nawrócenia

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę pomódlcie się za mnie by Bóg pomógł mi wyjść z sytuacji w jakiej sie znalazłam, by postawił na mojej drodze ludzi o ogromnym sercu..by wskazał mi drogę... Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o modlitwę, za Klaudię i Dominikę które stale narażone są na zło w rodzinie chrzestnych i przez to przy zetknięciu z sakramentaliami, wizytacją ks. biskupa w Parafii są przez zło atakowane i dochodzi do manifestacji u dzieci w wieku przedszkolnym.... Proszę o pomoc modlitewną o nawrócenie tej rodziny, która ściąga ciągle na siebie zło.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękujemy wszystkim, którzy modlili się za Ewę i nadal Ją Panu Bogu polecają. Dziękujemy za przekazywanie tej prośby o modlitwę dalej.
  Dziękujemy za modlitwę, w intencjach, które przesłane zostały jako komentarze.
  Do przesyłających swoje intencje tą właśnie drogą, gorąca prośba, aby przesyłać je przez zakładkę Podaj intencję, na stronie Modlitwy Wstawienniczej. Wtedy na pewno nie zostaną niedostrzeżone i przesłane do osób modlących się.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.