Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

1.05.2014

Propozycja, zachęta do współtworzenia Strony Modlitwy Wstawienniczej Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.  Mt. 9.37-38
  
   W pierwszym tekście na inaugurację nowej odsłony strony Modlitwy Wstawienniczej, zatytułowanym „Strona Modlitwy Wstawienniczej w nowej odsłonie”, jak również np. we wpisie „Podsumowanie Roku 2013”, ale nie tylko…. Przy okazji całościowej prezentacji strony wspominaliśmy również o możliwości jej współtworzenia przez tych,  którzy by chcieli, odważyli się, być siewcami.
  
  Chcielibyśmy teraz ponowić tę informację, propozycję i w końcu zachętę do zaangażowania się we współtworzenie tej strony.
   
  Jak widzimy, przeglądając treści kryjące się pod poszczególnymi zakładkami, prócz proponowanej, wspólnej Modlitwy  Wstawienniczej w przesyłanych nam intencjach, co jest podstawową funkcją tej strony, obecnie oferuje ona takie treści jak: przemyślenia, opowiadania z życia, świadectwa, doświadczenie wiary - bliskości z Panem Bogiem, spotkanie z Biblią itp.

  Jak  będzie wyglądała Nasza strona, może zależeć od Nas wszystkich. 
To my i Wy wszyscy, możemy mieć wpływ,  na to, co się tutaj ukazuje.

  W zamyśle, to nie miała być strona przeróżnej mądrości,  zaczerpniętej z Internetu, ale strona ludzkich  mówiących  serc.
 Takie pisanie z serca dla serca. 

Liczymy na Wasze otwieranie się i współtworzenie.

  Wpływ na kształt, treść strony, może mieć więc każdy z nas.
Zapraszamy do dzielenia się swoją wędrówką przez życie. Szczególne z uwzględnieniem życia duchowego, ale również sprawami doczesności, która smuci, jest wielkim problemem, lub też prawdziwie raduje.
   Zechciejmy podzielić się tym, w jaki sposób wędrujemy przez swoje  życie, w jaki sposób Pan Bóg w nim działa.
  Nie zatrzymujmy tego dla siebie, pokażmy innym, że obecność Boga daje radość, spokój wewnętrzny,  a przede wszystkim Miłość i Nadzieję,  której tak czasami Nam brak. Bądźmy siewcą dobra, które jest w nas. Świadczmy. 

   Życie jednak niekiedy również boli.
 Jeśli jesteś samotny, smutny, przygnieciony swoimi problemami, również możesz napisać o swoim doświadczeniu samotności i opuszczenia…., a być może, znajdzie się ktoś, kto pokaże Ci, że nie jesteś sam, bo cały czas przy Twoim boku, krok w krok, idzie Pan Jezus.  Posyła też swoich ludzi, aby byli pomocą w trudach życia.  Może znajdziesz tu taką osobę,  a może sam się nią staniesz?

     Można brać udział w tworzeniu strony przez odnoszenie się w komentarzach, do pojawiających się treści. Pod każdym pojawiającym się wpisem można zamieścić swój komentarz, który pojawi się po zatwierdzeniu przez administratorów.  W czasach, jakie przeżywamy, nie możemy puścić tego na żywioł.
   Jeśli zechcesz współtworzyć stronę, być posłanym, dać siebie innym,  przez dzielenie się w piśmie tym, co przeżywasz w Wierze, w życiu, napisz do Nas  na podany niżej adres e-mail.
  Poinformujemy, odpowiemy na Twoje pytania, a Twój tekst, czy komentarz zamieścimy.
Jeśli będziemy mieli uwagi, to Ci je zgłosimy.

 Prosimy też o sugestie, co strona Modlitwy Wstawienniczej powinna, czy mogłaby zawierać. Najchętniej z deklaracją współudziału, a nie tylko podsunięcia pomysłu.

  Dziękujemy tym wszystkim, którzy dotąd, odważyli się i napisali swoje świadectwo życia.
Dziękujemy również tym, którzy zdecydowali się napisać swoje przemyślenia, o tym, co ich w życiu spotkało, dotknęło, uradowało, co szczególniej przeżyli, o swoich relacjach z Panem Bogiem. 

Dziękujemy Wam za to, że Jesteście. Kontynuujmy.

Zachęcamy do współtworzenia strony Modlitwy Wstawienniczej.

   Panie Boże prosimy, Błogosław nam wszystkim w dalszej modlitewnej posłudze, jak też w posłudze słowa i zaangażowania na stronie  Modlitwy Wstawienniczej. Chroń nas i naszych bliskich od wszelkiego złego.
Amen.

  Aneta i Sławek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.