Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

01.10.2019

Rozważania tajemnic Różańca we Wspólnocie Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej. Tajemnica I Radosna Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie.


  Rozpoczynamy październik, miesiąc Nabożeństw Różańcowych i jednocześnie  miesiąc naszej szczególnej, osobistej modlitwy na różańcu. 
   
  Chcielibyśmy zaproponować i zaprosić do rozważania tajemnic Różańca z naszą wspólnotą Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej. 
Zapraszamy uczestników naszej modlitewnej wspólnoty, jak również każdego, kto zagości na naszej stronie do modlitwy, ale również, do dzielenia się swoimi zamyśleniami nad tajemnicami różańca, do dzielenia się słowem swoim, a nie zaczerpniętym z internetu.  Razem tworzymy tę stronę, tekstami dyktowanymi przez nasze serca.

Swoje rozważania przesyłamy na adres podany w zakładce Kontakt.
 modlitwa@mail.com
      
  Nasz różańcowy czas, rozpoczniemy Tajemnicą pierwszą radosną i rozważaniami nadesłanymi przez Alinę.
                                                         
                                                                Sławek +

Tajemnica I Radosna Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie.
"Oto poczniesz i porodzisz Syna"
Wiadomość o ciąży zawsze zaskakuje. Nie zawsze jednak pozytywnie. Maryja nie była odosobniona. Ona młoda dziewczyna - prawie dziecko jeszcze dowiaduje się, że zostanie matką. I chociaż nie do końca rozumie Boży plan , z pełną pokorą wypowiada swoje FIAT.  I dziś wiele kobiet staje przed podobnym dylematem. Są młode, biedne i często samotne. Nie umieją sobie poradzić z nowym doświadczeniem i decydują się na ten drastyczny krok. Nie zdają sobie sprawy, że to najgorsze co mogły zrobić. Maryi wszystko objaśnił anioł, on dodał Jej otuchy i nadziei. Dzisiejsze młode matki są zdane same na siebie. Pomódlmy się w tej tajemnicy, aby każde nowe życie było przyjęte z miłością, a każda matka doświadczyła opieki Bożej i ludzkiej.
                                                                       Alina

1x Ojcze Nasz, 10x Zdrowaś Maryjo, 1 x Chwała Ojcu, 1x Jezu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.