Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

07.04.2016

Odzyskiwanie sił


2 komentarze:

  1. + Marcinie :) niech Pan błogosławi Tobie we wszystkich trudach, niech nosi Cię na rękach :)... jak dobrze, że teraz dopiero się zacznie... jak dobrze, że każdego dnia można zaczynać na nowo... że po każdym upadku dźwiga nas i daje możliwość zaczynania od nowa :) ku bliskości z Nim... i z drugim człowiekiem :)... Marcinie dziękuje Panu Bogu, że umiesz w kilku zdaniach powiedzieć, o tym co najważniejsze :) i najpiękniejsze :)... że dzielisz się z nami :)... Bóg zapłać!

    OdpowiedzUsuń
  2. Słowa płynące z ust Bożych są piękne bo inspirują, pobudzają do działania. Są początkiem, zaczynem naszej miłości miłosiernej oddającej chwałę Panu i współczującej naszym bliźnim.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.