Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

15.02.2016

Nie moja, ale Twoja wola Panie :)


  ...Dlaczego nie umiemy zaakceptować, że Bóg sam wystarczy? ... ja też się staram :) i niezmiennie spotykam się z priorytetem własnej wolnej woli :), która lubi zbaczać z drogi, bo w wolności szuka siebie ...
    Nie wiem czy myślicie podobnie ... ale wydaje mi się, że zgoda na wolę Bożą oznacza, że  własną wolną wolą wypełniam Jego wolę ...  i to jest jedyna możliwość :)...  aby umierał w nas stary człowiek,  hołdujący własnej woli, aby rodzący się nowy człowiek patrzył na rzeczywistość  oczami Boga ...
  To jest właśnie początek drogi :)... a początki są zazwyczaj trudne i może najważniejsze jest właśnie to,  żeby wciąż próbować i nie poddawać się,  a Pan Bóg dopełni dzieła, które w nas rozpoczął ...   Dopełni, bo obiecał :):)...  więc nasze starania nie pójdą na marne :) a pociechą są dla mnie te słowa ..." lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują"... 1Kor 2,9... :):):)  Trwajmy w pełnieniu woli Bożej, a zobaczymy i usłyszymy .
                                                               Ela P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.