Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

1.01.2022

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 2022r

 

  Rozpoczęliśmy Nowy Rok 2022. 

Razem z całym Kościołem, chcemy wejść w ten rok z Tobą Maryjo.

  Ty, która przyniosłaś nam na świat Jezusa - nasze Wszystko, prosimy, przynieś nam w tym Nowym Roku Prawdziwe Dobro. To dobro, którego każdy z nas potrzebuje: osobiście, w małżeństwie, rodzinie, w życiu osób duchownych, konsekrowanych, żyjących w samotności, tam, gdzie jesteśmy, czy będziemy.

  Wyjednaj nam wszelkie łaski, abyśmy w wolności Dzieci Bożych i w wolności osobistej, mogli przeżyć ten rok, w każdym aspekcie naszego życia, życia Kościoła i Ojczyzny naszej, po Bożemu. Nie zanosząc teraz szczegółowych próśb, zdajemy się na wolę Twojego Syna i Twoje, Matczyne, a w Ojczyźnie naszej, również, Królewskie Orędownictwo.

Zawsze Wola Twoja Panie.

Maryjo Święta Boża Rodzicielko, Pani i Królowo nasza,  proszę módl się za nami. Bądź z nami w każdej chwili naszego życia. 

  W tym Nowym Roku, życzę tego każdemu z nas.

   MODLITWA DO ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

Boże, któryś przez dziewicze macierzyństwo Najświętszej Maryi Panny obdarzył rodzaj ludzki łaską zbawienia wiecznego, daj, prosimy, abyśmy doznawali orędownictwa Tej, przez którą otrzymaliśmy Dawcę życia wiecznego, Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen. 

https://www.youtube.com/watch?v=Kpxx0yGh5d8

  Przepraszam, za ewentualne, a niechciane reklamy.

oprac. Sławek +

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.