Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

30.11.2021

Szlachetna Paczka 2021r. Dołącz i Ty.

   

 

Szczęść Boże

  «Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie! Albowiem na tym polega Prawo i Prorocy» (Mt 7, 12)

   

 

   Rozpoczęliśmy Adwent, czas, w którym podejmujemy, różne formy pracy nad sobą, aby Dziecię Jezus, gdy przyjdzie do nas, zastało nas przygotowanych, nie tylko w wersji standard, ale może, aby było w nim coś ponad... coś, czego nie było dawno, albo nawet nigdy.

  Życzę każdemu z nas i tym, których obejmujemy naszą szczególną modlitewną troską, aby Pan Bóg swoją Łaską i  naszym współdziałaniem, dokonał tego...

  Jedną z form działania, która w Adwencie ożywa w ludziach bardziej, jest jałmużna. Do niej, możemy chyba zaliczyć również akcję Szlachetnej Paczki.

  Członkowie Fundacji Szlachetnej Paczki tworzą bazę osób indywidualnych, czy rodzin, które z różnych życiowych względów znajdują się w trudnej sytuacji materialnej... Nie zawsze osoby te same wołają o pomoc...

   Żeby osoby potrzebujące, odnalezione przez tę fundację, mogły się z przedświątecznych paczek cieszyć, muszą być przez ludzi Szlachetnego Serca, zauważone i wybrane z listy.

  Następnie osoba, która je wybrała musi samemu - co jest trudne, albo z pomocą innych osób, starać się potrzeby tych osób spełnić.

    Jak co roku, już po raz któryś z rzędu - może już dziesiąty, uruchamia swoje działanie, w ramach  akcji Szlachetnej Paczki, może lepiej by brzmiało, Szlachetnego Serca, Ania T-M z Rodziną. 

  Na Ani profilu na Fb jest informacja o wybranych osobach, którym Ania z rodziną i innymi chętnymi, chciałaby pomóc.

  Proszę, zapoznaj się z tą informacją i włącz się w pomoc. W komentarzach są profile wybranych do pomocy osób.

Dobro wraca.

https://www.facebook.com/anna.trzosmularczyk/posts/5063947406984731?comment_id=5082629115116560&notif_id=1637962492129934&notif_t=feed_comment_reply&ref=notif

Pomóżmy Ani, sprawić radość i wziąć, życiowy oddech tym, których wybrała, czy może jeszcze wybierze, bo tak jest co roku, w miarę jak serca ludzkie się otwierają.

  Panie Boże, proszę Błogosław nam wszystkim zawsze.

Dla odciążenia Ani, jakiekolwiek pytania można kierować przez stronę MW. Dane kontaktowe w zakładce Kontakt, albo bezpośrednio do Ani przez Jej profil na Fb.

https://www.youtube.com/watch?v=vcC4DgYoNyg

 Z Panem Bogiem i Maryją.

   Sławek +

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.