Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

25.11.2015

„Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają” (Ps 14, 1) ... A Bóg pragnie czystości i pięknej Miłości.   "Ponieważ, choć Boga poznali, nie oddali Mu czci jako Bogu ani Mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce. Podając się za mądrych, stali się głupimi” (Rz 1, 19-22). Przez „nieprawość nakładają prawdzie pęta” – to znaczy umiłowali śmiercionośną rozkosz grzechu bardziej niż Boga" (por. 2 Tm 3, 4).
 „Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić” (J.15, 5).

  Nawiązując do treści zamieszczanych w  minionym  tygodniu, a dotyczących życia wiarą, pięknymi, czystymi  relacjami między zakochanymi,  ale też mówiącymi o konieczności przekazywania wiary rodzinie, chcielibyśmy dla dopełnienia polecić artykuł w którym wraz z autorem, powrócimy do tego, co może być dla nas; tak powodem Błogosławieństwa, jak i przyczyną grzeszności, czy nawet zniewolenia.
    Radujcie się Wy, którzy staracie się sami i w Waszych relacjach, być pięknymi przed Bogiem, a w opisywanej materii sumienie Wam nic nie wyrzuca…  
Ale też, nie martwcie się Wy, którzy tym cieszyć się jeszcze nie możecie.
  Jest jedno lekarstwo i to skuteczne, bo tak powiedział Jezus. Polecane wszystkim….
Tylko trzeba mieć świadomość tego, że po prostu trzeba go stosować. Profilaktycznie  i leczniczo.
 „Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić” (J 15, 5)
  Na koniec polecamy zaproszenie do Ruchu  Czystych Serc, który czeka, być może... właśnie na Ciebie.
                                                            Aneta i Sławek

https://milujciesie.org.pl/nr/ruch_czystych_serc/beze_mnie_nic_nie.html 

 I jeszcze za poetą takie zawołanie:1 komentarz:

  1. RWS to ruch nie tylko dla młodzieży. Mogą do niego należeć również małżonkowie, zwłaszcza ci, którzy trwają w sakramencie mimo kryzysu lub cywilnego rozwodu. Wtedy oprócz zobowiązania do trwania w czystości zobowiązuje się do modlitwy za współmałżonka.
    Monika

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.