Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

9.09.2015

Zaproszenie na modlitwę do Sokółki


  W czwartek 10 września,  korzystając z zaproszenia Znajomych, wraz z Córką Agnieszką, wybieramy się na pielgrzymkę do Wilna,  aby  w następnych dniach  nawiedzić kilka sanktuariów maryjnych min. Świętą Lipkę, Różanystok, Studzieniczną, Gietrzwałd  oraz Sokółkę. Wielu pewnie słyszało o Sokółce, ale może nie wszyscy.... a może dobrze jest sobie przypomnieć,  co się tam wydarzyło, bo wydarzenie to ma moc umacniania wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszej Eucharystii. 

  Podaję link pod, którym można znaleźć wszystkie informacje o cudzie Eucharystycznym w Sokółce 
http://www.sokolka.archibial.pl/wydarzenie_eucharystyczne/ 

  … oprócz tego pragnę zachęcić do łączności  w modlitwie  w sobotę, 12 września od  godziny 12, kto miałby czas na modlitwę,  bo właśnie wtedy  będziemy w Sokółce na adoracji Najświętszego Sakramentu, Pana Jezusa, który objawił swoją obecność, aby nas umocnić i zjednoczyć w swoim Kościele… bo jak Sam powiedział, jest z nami do skończenia świata… :);):) Alleluja!

…wszystkie intencje, które polecamy w naszych modlitwach  zamierzam tam zostawić… i Was :) Nas wszystkich także…:) :) :)
   Łączność duchowa to dla nas modlących się na IMW  chleb powszedni :) więc tym bardziej zapraszam…  ;):):) 
                                                                      Elżbieta :) 

 Ps. Informację o sobotniej adoracji przekazuję na prośbę jednego z organizatorów pielgrzymki  to znaczy Marioli, która modli się z nami na IMW.

6 komentarzy:

 1. Szczęść Boże!

  Dziękuje Elu za Twój wysiłek.

  Co do Sokółki, to moja mama pochodzi z tamtych stron, mamy tam dalszą rodzinę, nie znam ich osobiście.

  Ale... wiem od mamy, że osoby z mojej rodziny wymodliły sobie tam najwspanialszy Dar Boży- dziecko.
  Przez lata nie mogli mieć...., a chodzili właśnie tam do kościoła , zamawiali też mszę i stało się. Od kilku lat są szczęśliwymi rodzicami.

  Uważam , że kluczem do wszystkiego jest aby zawierzyć Panu , oddać Mu wszytko, aby On mógł zacząć działać.

  Dlatego módlmy się o umocnienie w wierze, cierpliwość , o prawdziwe zawierzenie Bogu.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Zostańcie z Panem

  Bożenka Pz

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Elu, jeśli mogę tak do Ciebie mówić. Dziękuję za Twoje wsparcie i proszę o modlitwę o wycofanie pozwu rozwodowego, rozprawa ma się odbyć 23.09. Modlę się, ale tracę już nadzieję. Widać moja wiara jest zbyt słaba. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Violu :) witaj :) kiedy dojeżdżaliśmy do Warszawy po modlitwach wieczornych w autobusie były ciche rozmowy :) zajrzałam na stronę IMW i napisałam do Ciebie, ale komentarz nie doszedł więc próbuje jeszcze raz. O 21 wędrowaliśmy duchowo na Jasną Górę i po Apelu śpiewając Czarną Madonnę zaniosłam Twoją prośbę naszej Jasnogórskiej Mamusi. Oczywiście zaniosę też Matce Bożej Ostrobramskiej i pozostawię w każdym miejscu, w którym będę się modlić. Jednak mam malutką prośbę do Ciebie droga Violu:). Nasza wiara w przeciwnościach losu jest szczególnie wystawiona na próby. Bez względu na to jak będzie troszcz się o wiarę jak o największy swój skarb. W ostatnich tygodniach przeżywam z moją Rodziną wielki ból z powodu ciężkiej choroby jeszcze niezdiagnozowanej u Magdaleny. Kilka dni temu kiedy już nie mogłam normalnie funkcjonować w czasie Eucharystii zaczęłam dziękować Panu Jezusowi za chorobę, która dotknęła Córkę. Mówiłam Panie dziękuję Ci, bo ta choroba ma jakiś sens my go jeszcze nie znamy, ale Ty wiesz wszystko i nas nigdy nie opuścisz. Ożyłam , żeby nieść to co jest i co będzie i czuję jak Pan jest blisko:). Będę się modlić o wiarę dla Ciebie :) nie trać nadziei , bo Pan jest z Tobą:):):)

   Usuń
 3. Witaj Elu :) tak jak piszesz, łączność duchowa wspólnoty IMW to wielka łaska. Ja zaglądając tu codziennie i modląc się za nasze "sprawy" czuję się jak w gronie dobrych znajomych. W ostatnią sobotę zawierzyłam IMW w akcie zawierzenia na Jasnej Górze by modlitwy wspólnoty były owocne. Dziękuję także Tobie, za deklaracje modlitwy za nas, na Twoim pielgrzymkowym szlaku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie DZIĘKUJĘ Elusiu*, zapewniam o łączności duchowej z Wami-12.09 h 12.00 :)
  Niech Tobie Pan zapłaci za Twoje pielgrzymowanie, poświęcenie i reprezentowanie wszystkich innych, którzy sercem z Tobą towarzyszą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteście po prostu wspaniałe :) i jak tu nie modlić się w intencjach IMW kiedy takie Osoby łączą się duchowo w Panu , aby Go uwielbiać, dziękować i wstawiać się za innych :):):)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.