Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

16.04.2015

Umiłować Miłość.  Przyjmując dziś Pana Jezusa w Komunii tak sobie pomyślałam, jak On musi nas kochać, ufać. Jak dobitnie pokazuje na czym polega Miłość, zero wyrachowania, dbania o swoje, zero narzucania swoich poglądów...   Tak jak pozwolił przybić swoje ręce do krzyża i oddał za nas życie, tak teraz ogranicza swoją nieskończoność w kawałku chleba i oddaje siebie nam jako pokarm na życie wieczne... 
 Wiedział, jak będzie potraktowany przez ludzi wtedy i wie jak może być potraktowany teraz… a jednak przychodzi, oddaje się cały… jego Miłość uczy wolności.

                                             Ania M  Bez Ciebie nie mogę i nie chcę już żyć....

https://www.youtube.com/watch?v=EVxyru3-z3c

3 komentarze:

  1. Jesteśmy dziećmi Króla, w naszych żyłach płynie Jego Krew a nasze płuca wypełnia Jego tchnienie! Jezus jest Królem, jest Panem naszego życia, teraz i zawsze. Oddał życie za wszystkie swoje dzieci, bez względu na zasługi i pozycję społeczną, bo Jego miłość jest bezwarunkowa. Jezus żyje!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem za mały żeby komentować tak piękne słowa Bóg Zapłać.
    Ryszard

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.