Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

21.02.2015

Forum Modlitwa Wstawiennicza. Ostateczne podsumowanie.  Minął tydzień kolejnych naszych prób, zbierania doświadczeń, jak również, zapoznawania się zainteresowanych z naszym Forum od środka, przez czasowe zastosowanie w pewnym stopniu, jego otwarcia.
  
  Minął też również czas sondażu, dotyczącego przyjęcia określonej formy funkcjonowania Forum.
  Wynik sondażu jest taki, jak widać z boku naszej strony.  Zwyciężyła opcja forum zamkniętego.
   Również wszystkie, poza jednym wypowiedzi, na ten temat, jakie dotarły do nas w różny sposób, opowiadały się za forum zamkniętym.
   
  Jest to zbieżne z naszymi intencjami i pojmowaniem forum, jako miejsca swobodniejszej, szerszej wymiany myśli, której zamknięcie sprzyja…. 
To jedna sprawa.
  Druga zaś to ta, że zamknięcie forum, gwarantuje spokój, porządek, uniknięcie „głupich wpisów”, dogryzania sobie i podobnych wyrazów „miłości bliźniego”.
  Jest to dla nas prowadzących ważne tym bardziej, że nasze siły do prowadzenia Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej - intencje, strony MW, profilu na Facebooku, realizacji kontaktów z piszącymi do nas... i teraz Forum, to tylko dwie osoby....
   
  Przy okazji.
  Nasze wielkie podziękowanie i Panie Boże zapłać, wszystkim Współtworzącym stronę Modlitwy Wstawienniczej, przez przesyłanie nam swoich tekstów, a teraz współtworzącym Forum. 
Dalej o to prosimy, jak również prosimy o nowych współpracowników.
    
 Wracając do Forum…
  Ostatecznie będzie ono miało formę zamkniętą, chociaż dostrzegamy pozytywy forum półotwartego; tak to na ogół w sieci widzimy.
   Będziemy starali się stronę główną, widoczną  przy wejściu na Forum, na teraz i dla przyszłych zainteresowanych, zapełnić maksymalnie informacjami, o tym, z czym na Forum możemy się spotkać.
   Te Osoby, które przez minione dni miały dostęp do treści zawartych na forum, chcielibyśmy poinformować, że rejestracja bardzo poszerza możliwości Waszego uczestnictwa w Forum.
    
  Dla tych, którzy pozostają poza forum mamy taką informację, że sprawy, tematy szczególnie ważne, które pojawią się na forum, będziemy publikowali na stronie Modlitwy Wstawienniczej.
      
  Wszelkie uwagi i propozycje prosimy o zamieszczanie w komentarzach, drogą mailową, czy też dla zalogowanych bezpośrednio na Forum. 
W najbliższym czasie, dodane zostaną nowe kategorie.

  Zapraszamy wszystkich na Forum, a Osobom już zarejestrowanym mówimy: twórzmy Forum i bądźmy dla....

                                                                              Aneta i Sławek 

 Aktualny stan zawartych na forum treści, jest widoczny poniżej.
Należy kliknąć na obrazek, a będziemy mogli bez problemu odczytać to co jest w ramkach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.