Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

26.05.2014

Pochwała Macierzyństwa.   Mama.
 Cudowne słowo, dla jeszcze cudowniejszej roli, która jest dana tak wielu niewiastom, a przez wiele upragniona. 

    Jak być mamą nie pojmę w pełni nigdy, chociaż miałem Kochającą i Kochaną Mamę.
Żona jest również Mamą, a mogłem poznać też inne Mamy. Czy to w rodzinie, czy to poprowadzony przez Pana Boga internetowymi drogami.

  Ostatnio, no może nie tak bardzo ostatnio, bo od ponad 2 lat, odsłaniane jest przede mną Macierzyństwo, które  znałem jeszcze mniej….  Mama…. razem z tatą, jako współpracownicy Pana Boga, już od chwili poczęcia. Dziecko jako Owoc otwarcia się, współpracy, jako Dar oczekiwany i upragniony. 
I nie ważne, że już  kilkoro dzieci jest. Radość z kolejnego życia, jest ogromna.
  Tego właśnie, na ile mogę, teraz się uczę. 

  Dawanie życia, jest taką radością, o jakiej Mężczyzna, mimo, że jest, jako ojciec tak blisko, może tylko pomarzyć.

  Mamy, które jesteście obecne na stronie Modlitwy Wstawienniczej, chylę przed Wami głowę, szczególnie w ten Wam poświęcony Dzień, ale chylę też zawsze.


   Mamo, Ty która dałaś życie, która karmiłaś, pielęgnowałaś i troszczyłaś się. Mamo uradowana, szczęśliwa, oby Twoja radość trwała zawsze. 

  Mamo bolejąca i może w niezrozumieniu pytająca dlaczego, gdy np. ze zdrowiem dziecka jest nie tak, gdy dziecko odeszło do Pana, ale również, gdy dziecko błądzi….   Trwaj i wierz.  Proś o siłę i mądrość, oraz nie pozostawaj sama ze swoimi problemami. Oby znalazły dobre rozwiązanie.

  Mamo duchowa, Pomocnico wielu, Osobo świecka, ale i Siostro Zakonna…., która w taki sposób realizujesz swoje Macierzyństwo, bądź oczekiwana przez tych do których się kierujesz.  Miej radość w sobie.

   Mamo przyszłości, Ty, która macierzyństwa pragniesz, oby Bóg przyjął Twoje pragnienie  współpracy z Nim i oby Twoje małżeństwo zmieniło się w pełną piękną Rodzinę.

  Obyście wszystkie, miłość i pamięć, otrzymały za swoją postawę,
Dobre słowo i konkretną pomoc, gdy trzeba.
Oby to, czego pragniecie….  Stało się.

 Oby ojcowie stawali na wysokości zadania. Byli pomocą, wsparciem, pociechą, utuleniem, a nie dodatkowym problemem.

  Maryjo Matko nasza, proszę miej w swojej opiece wszystkie Mamy, które mam teraz na myśli, które pojawiają się na stronie Modlitwy Wstawienniczej, które modlą się, czy też ślą  tu swoje intencje.
  Proszę, abyś w Imię Jezus wyjednała u Boga Ojca Wszechmogącego te Łaski o które proszą i te, które są im i ich bliskim najbardziej potrzebne. 

 Panie Boże, proszę Błogosław.

 Zawsze Wola Twoja Panie.
 
    
            Sławek 


https://www.youtube.com/watch?v=Jcw9trPZYrI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.