Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

01.07.2016

" Każde małżeństwo można uratować"


Chcielibyśmy dzisiaj polecić pewien wywiad...  Być może tym którzy są w kryzysie małżeńskim, przyda się informacja o istnieniu takich wspólnot, o których jest mowa w tym artykule.
  Małżeństwo, jako nierozerwalny związek kobiety i mężczyzny, wystawiany jest na wiele prób i trudności. Większość jakoś sobie radzi z kryzysem i mimo przeciwności "losu" trwa razem. Jednak bywa i tak, że małżeństwo się rozpada, ale czy przestaje istnieć? Czy nawet jeśli wydaje się, że niemożliwe jest "posklejanie" go na nowo, czy na pewno tak jest? Czy nie ma już dla niego ratunku?

  Małżeństwo trwa nadal, bo rozwód, rozejście się małżonków, czy też porzucenie przez jednego ze współmałżonków, nic w stosunku do istoty Sakramentu Małżeństwa nie zmienia.  W oczach Boga i nas chrześcijan, małżeństwo jest NIEROZERWALNE. 
  Warto zawsze więc podjąć walkę o swój związek. A jak? 
Wspólnota Sychar, o której mówi ten artykuł, pomaga takim pogubionym, zagrożonym rozłąką małżeństwom, czy też współmałżonkom, którzy  przeżywają odejście swojej drugiej połowy....
Na pewno też można w niej znaleźć  wsparcie.
Polecamy  zapoznanie się z tym tematem i szczególnie zachęcamy tych, którzy doświadczają takiego kryzysu w swoim małżeństwie.


  http://em.kielce.pl/kosciol/kazde-malzenstwo-mozna-uratowac-em

                                                Aneta i Sławek

1 komentarz:

  1. Współmodląca się Anna5 lipca 2016 00:18

    nie wiedziałam do tej pory o istnieniu Sychar, ale pięknie, że o tym mówicie. Teraz będę mogła polecać takim rozerwalnym - nierozerwalnym małżeństwom o tym mówić i proponować poszukiwania w ich miejscach zamieszkania takiej Wspólnoty.
    Anetko i Sławku wielkie dzięki

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.