Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

10.06.2016

Kochaj i bądź.

 
  Stawać się dobrym przez służbę Braciom, czyli być jak chleb... pokarm codzienny, taki zwyczajny bo zawsze jest, ale gdy go braknie, to cały świat wygląda zupełnie inaczej ... wtedy, jakby dotykał nas głód, którego nic nie jest w stanie nasycić ... módlmy się za Tych spośród nas, którym jest ciężko, bo nie mają kogoś, kto umie być jak chleb powszedni, kto nie jest tak dobry jak miłość, bez której życie wydaje się puste :):):) módlmy się o cud przemiany ludzkich serc w ich życiu :) każdego dnia,  także dla potrzebujących i odwiedzających IMW... :):):)
    Niemal codziennie mamy możliwość przeczytać bolesne, również dotyczące rodziny, intencje.
To co miało być doczesną ostoją w życiu, dawać szczęście, przynosi smutek i cierpienie.
   Ale też są inne problemy w życiu, ono boli.
  Pan Bóg daje siłę, ale stworzył Ciebie i mnie do bycia dla siebie  wzajemnie w różnych relacjach, ale jednak żeby „ bardziej być,  a nie mieć”.  Jak mówił Św. Jan Paweł II.
   Każdy ma siebie, ale jest też w życiu gdzieś postawiony. My poza innymi miejscami, jesteśmy tu w Inicjatywie Modlitwy Wstawienniczej. Bądźmy dla siebie jeszcze bardziej, w każdy możliwy sposób, jaki IMW umożliwia.
  
                                                        Ela P i Sławek

Oto idę, idę Panie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.