Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

18.04.2016

Tajemnica Nowenny Pompejańskiej. Film o Nowennie Pompejańskiej i Różańcu.

Otrzymaliśmy tę informację i zwiastun filmu. Dzielimy się. Polecamy.
  Aneta i Sławek

   Szczęść Boże
  Powstaje bardzo ważny film. Poświęcony nowennie pompejańskiej i
różańcowi. Pragnę poprosić i zaprosić do rozpowszechniania przesłania
Matki Bożej Pompejańskiej.   Wojciech
    Powstaje nowy film!
   Z radością przystąpiliśmy do realizacji filmu o nowennie pompejańskiej i różańcu. Za nami pierwszy etap – zbieranie materiałów do filmu. Przed nami ostatnia prosta: montaż!

  Nagrania w Pompejach 
  Sfilmowaliśmy wspaniałą bazylikę w Pompejach w szczególnym okresie, kiedy obchodzi się tam październikowe uroczystości ku czci Królowej Różańca Świętego oraz bł. Bartola Longo. Swoimi przemyśleniami podzielili się z nami arcybiskup Tommaso Caputo, ks. rektor sanktuarium ks. Pasquale Mocerino i wiele osób, które mają szczególne nabożeństwo do Matki Bożej Pompejańskiej. W tym pracownicy sanktuarium, członkowie stowarzyszenia im. Bartola Longo, członkowie pielgrzymki pieszej do Pompejów, a także przypadkowi uczestnicy nabożeństw.

Nagrania w Polsce 
  Odwiedziliśmy miejsca, gdzie gromadzą się czciciele Maryi modlący się nowenną pompejańską. Rozmawialiśmy z Lidią Wajdzik, Tadeuszem Kopciem i Kazimierzem Chrapkiem na Kaplicówce w Skoczowie, tam, gdzie wszystko się zaczęło. O historii nowenny pompejańskiej w diecezji bielsko-żywieckiej opowiadał nam ks. bp. Tadeusz Rakoczy.

  Wspaniałym przeżyciem było spotkanie z ks. Władysławem Zązlem, który nowenną pompejańską modli się od ponad pięćdziesięciu lat!
Ponadto ks. Łukasz Urbanek z parafii pw. św. Faustyny i Miłosierdzia Bożego w Warszawie zaprosił nas na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Pompejańskiej i bł. Bartola Longo. Z kolei o niezwykłej historii obrazu pompejańskiego w Sulejowie opowiedział ks. Józef Węgrzyn, proboszcz tego kościoła.

  W tej chwili kończymy pracę nad montażem filmu. Pomóż nam rozpowszechniać przesłanie Matki Bożej Pompejańskiej.

  Zobacz zwiastun:

Informacje o Patronach zamieścimy w materiałach promocyjnych, między innymi w materiale filmowym, na stronie internetowej www.film.rozaniec.info oraz na naszych profilach społecznościowych.

W przypadku pytań – proszę o kontakt.
____________

  Fundacja stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca głównie poprzez czasopismo „Królowa Różańca Świętego” i liczne strony internetowe. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając kolejne numery tego dwumiesięcznika. Czasopismo to rozwija się i dociera do coraz większej rzeszy odbiorców!

  Od ponad 10 lat podejmujemy działalność informacyjną o zagrożeniach płynących ze strony okultyzmu, spirytyzmu i ezoteryzmu.

Podejmujemy też działalność dobroczynną i oświatową wśród więźniów i ich rodzin.

Więcej o naszej fundacji przeczytasz na stronie www.pkrs.org.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.