Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

26.03.2016

Życzenia wielkanocne. Zmartwychwstanie 2016r


  
  Wszystkim osobom, które zaangażowały się w IMW oraz modlitwę Róż Różańcowych pragnę przekazać życzenia wielkanocne. 
  W jubileuszowym Roku Miłosierdzia, gdy przeżywamy także 1050. rocznicę Chrztu Polski i przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży, pragnę życzyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom, obfitych łask od Chrystusa - Wcielonego Miłosierdzia, orędownictwa Maryi - Matki Miłosierdzia, oraz wstawiennictwa polskich świętych, którzy w ciągu 1050 lat dziejów naszej Ojczyzny wiernie szli za Chrystusem. 
   Niech Chrystus Zmartwychwstały wnosi pokój i radość, niech umacnia swoim Słowem i Ciałem, abyśmy byli Jego świadkami we współczesnym świecie przez pokorną posługę modlitwy wstawienniczej i przykład życia. 

   Niech błogosławi Was Bóg Wszechmogący Ojciec i + Syn, i Duch Święty. Amen.  

                               Pozdrawiam, ks. Czesław. 

 +
 Chrystus Zmartwychwstał.   Alleluja!
 Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. 

  Życzymy Wam wszystkim, życzymy Tobie, aby Chrystus Zwycięski wlał w serce każdego: Pokój i Radość, Miłość i nadzieję. Dał siłę do trwania w tym co zaczęło się w dniach przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
  Aby sprawy nasze osobiste, rodzinne i to co będziemy przeżywali w Polsce w tym roku, przybliżyły nas do Drogi Bożej i aby zaprowadziła nas do Nieba, bo drzwi zostały otwarte.
  Aby nasi najbliżsi, również w tym kierunku poszli.
     Radosnego Świętowania.

                                      Aneta i Sławek +

Zmartwychwstał Chrystus Król

3 komentarze:

 1. Kochani Moderatorzy oraz Współmodlący się...Z okazji Świąt Wielkanocnych serdecznie życzę, aby Pan Jezus Zmartwychwstały przyszedł do Was jak do uczniów w Wieczerniku i przyniósł pokój, radość i siły do pełnienia Jego Woli na każdy dzień.A radosna Królowa Niebios niech podzieli się tą radością jaką przeżyła w Poranek Wielkanocny gdy ujrzała Jezusa Żywego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Wszystkim za życzenia te tu i na e-mail :)
  Niech Jezus Chrystus udziela Wam i Waszym Bliskim,
  radości Zmartwychwstania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrych Życzeń i podziękowań nigdy dosyć :) i ja też dziękuję za Życzenia :) niech Zmartwychwstały Pan błogosławi we wszystkim nam Wszystkim :) Radujmy się :):):) Alleluja!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.