Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

31.03.2016

Parafia Miłosierdzia Bożego w Puławach.


  W Polsce jest wiele parafii pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego…   W tym Nadzwyczajnym Roku  Miłosierdzia,  przygotowując się do Święta Miłosierdzia Bożego zachęcamy do poznania jednej z takich parafii …  Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach.
   Parafia ta jest oczywiście Kościołem Stacyjnym Bramą Miłosierdzia.
  Zobaczmy jak ten czas przeżywany jest w tej Parafii.
  
   Papież Franciszek w związku z Nadzwyczajnym Rokiem Miłosierdzia napisał:
„Aby przeżyć i uzyskać odpust, wierni mają odbyć krótką pielgrzymkę do Drzwi Świętych, otwartych w każdej Katedrze i w kościołach wyznaczonych przez Biskupa diecezjalnego, a także w czterech Bazylikach Papieskich w Rzymie, na znak głębokiego pragnienia prawdziwego nawrócenia. Jednocześnie rozporządzam, by w sanktuariach, gdzie zostały otwarte Drzwi Miłosierdzia, i w kościołach, które tradycyjnie są uznawane za Jubileuszowe, była możliwość uzyskania odpustu. Ważne jest, aby ten moment był połączony przede wszystkim z Sakramentem Pojednania i uczestnictwem w Mszy św. oraz refleksją nad miłosierdziem. Konieczne będzie, by tym celebracjom towarzyszyło wyznanie wiary i modlitwa za mnie oraz w intencjach, które noszę w sercu dla dobra Kościoła i całego świata”.
   
  Skorzystajmy z tej Łaski i z wyznaczonych do jej uzyskania miejsc, np.  w Puławach.

 Link do strony parafii:
                                                           Sławek +

2 komentarze:

 1. zapraszam do mojej parafii
  AniaM :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałbym skorzystać z Twojego zaproszenia Aniu. :) :)
   Sławek +

   Usuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.