Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

13.02.2016

„Bądź szczęśliwa, ponieważ ja jestem szczęśliwa” ... Nie ma śmierci, jest tylko życie.


Bł. Chiara Badano - Luce - "Jasne Światło"...
.... „Nie wiem, żeby odjeść, potrzeba Bożego momentu, ale nie bój się, masz już spakowaną walizkę, pełną uczynków miłości. Kiedy nadejdzie czas, Jezus weźmie cię za rękę i powie: »Chodź, Chiara, idziemy«” 
  Chciałem polecić artykuł, a nawet dwa, gdyż jestem przekonany, że przeczytawszy pierwszy, drugi będzie również pochłonięty.
  Dawno nie spotkały mnie takie ... przeżycia, jak podczas czytania historii o Chiarze. Trudno, taki jestem....

  Ale szkoda moich marnych słów... Zapraszam do lektury i gorąco polecam.                                             
                                                              Sławek +

3 komentarze:

 1. Szczęść Boże .
  Dobry artykuł.
  Pokazuje nam akceptację Bożego planu.Pogodzenie się z wolą Bożą.Wdzięczność za łaskę bycia córką i matką. Każdy z nas powinien mieć taka walizkę dobrych uczynków. Zaopatrzmy się w nią i zacznijmy je zbierać.Nigdy nie wiadomo, co nas czeka. Ale jedyną rzeczą, czego możemy być pewni to Boża miłość. Pozdrawiam. Bożenka Pz

  OdpowiedzUsuń
 2. +Witajcie :) To jest jedna z tych historii, które można czytać wielokrotnie :)... czytać i uczyć się także tego, by codzienność nie zagłuszała bliskości Jezusa, by słowa kocham Cię Jezu miały pokrycie w czynach :)...by jego Bliskość, Obecność wsączała się jak najcenniejszy olejek w życie codzienne i zamieniała największy ból w miłość :)... Taki jest nasz Bóg :)... błogosławiona /znaczy szczęśliwa/ Chiaro dziękuję Ci za Twoje świadectwo życia Bożą miłością i proszę wstawiaj się za nami :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo wzruszająca historia !
  Błogosławiona Chiaro jest pięknym przykładem,umierania dla Pana, szczególnie w tak młodym wieku a taka dojrzała. Byłaś szczęśliwa mimo choroby, bólu i tę radość dawałaś innym a nas uczysz miłości trudnej- chciałabym odejść z tego świata z uśmiechem na Twój wzór :)
  Dziękuję Ci Sławku,że dałeś mi poznać Chiarę :)
  Błogosławiona Chiaro za Twoim wstawiennictwem pokornie proszę o Łaskę umocnienia wiary dla mnie i mojej Rodziny.
  Kochana Chiaro, naucz mnie Kochać Jezusa tak jak Ty!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.