Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

11.01.2016

Bądź jak Zacheusz


 Pamiętasz celnika Zacheusza?  Łk.19.1-10

Może Pan Jezus właśnie teraz mówi do Ciebie?
... "zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu".

... Czy będziesz jak Zacheusz i powiesz, zrobisz tak, jak on...?
Zacheusz bowiem...

 " Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany.
... i rzekł do Pana:  Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie".

   Jeśli będziesz jak Zacheusz, to nieważne jakie było Twoje życie dotychczas.
 Pan Jezus ma dla Ciebie taką przyszłość.

 "Na to Jezus rzekł do niego: "Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama.  Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło".

   Nie wahaj się!
Nawróć się, a potem żyj uświęcając się.

  Z Panem Bogiem

                                Sławek + 

   Nie wiem dlaczego śpiewają o Mateuszu ?...
Chociaż też był celnikiem i nawrócił się na jedno zdanie Pana Jezusa.
I oto właśnie chodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=SbhYB0fgWmI


1 komentarz:

  1. + Przyszłość jaką ma dla nas Miłosierny Bóg niewyobrażalnie przerasta najśmielsze ludzkie pragnienia, tęsknoty i oczekiwania... tacy jesteśmy ułomni, bo w ferworze codzienności zapominamy o obietnicy Boga... gdybyśmy pamiętali spokojnej, by nam się żyło i w większym poczuciu bezpieczeństwa mimo wszystko... Tymczasem jest właśnie strona IMW, na której teksty takie jak ten właśnie o Zacheuszu przypominają nam :) o naszym powołaniu do bycia Świadkami Chrystusa ! Wielkie, wielkie Bóg zapłać Sławku za ten wpis :), bo nigdy dosyć takiej nauki do rozgrzewania serca dla Pana i dla Bliźnich, a póki żyjemy trzeba wzajemnie się umacniać i ubogacać... a wszystko ostatecznie dla Pana :)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.