Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

23.09.2022

Wspomnienie Świętego Ojca Pio z Pietrelciny

23 września obchodzimy wspomnienie Świętego Ojca Pio z Pietrelciny. Jednego z Patronów naszej Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej.
  Zamieszczam zestaw  materiałów,  na temat tego Świętego, w tym link do filmu, i zapraszam do zapoznania się z Jego osobą, duchowością i posługiwaniem.

 Święty Ojcze Pio, prosimy módl się za nami.

   Sławek 


Życiorys O.Pio
Cuda o. Pio
Największy cud o.Pio

Modlitwa o łaski za przyczyną św. Ojca Pio

       O Jezu, pełen łaski i miłosierdzia, Ty dla zbawienia dusz ludzkich podjąłeś mękę i umarłeś na krzyżu, aby wyjednać przebaczenie grzechów; pokornie błagam Cię: za przyczyną św. Ojca Pio, kapłana i stygmatyka, który wielkodusznie Ci służył, poświęcał swe życie i cierpiał dla ratowania grzeszników, udziel mi przebaczenia moich win i łaski...

       Dla większej chwały Twojej racz go wsławić chwałą świętości i przyciągnij wszystkich ludzi do swego miłującego Serca. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

       "Chwała Ojcu..." - 3 razy.

"Myśli św. O.Pio na każdy dzień" (365 cytatów na każdy dzień)
http://adonai.pl/ludzie/?id=138&action=9


Polecam również piękny film o o.Pio 
cz.1
https://youtu.be/a_0ekENMyzs
 

cz.2
https://youtu.be/2dRvprqFGoQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.