Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

15.05.2014

"Kiedy nie słychać tupotu małych stóp..."  Dzisiejszy wpis chciałabym poświęcić tym osobom, które z utęsknieniem czekają na upragnione dwie kreseczki na teście.

  Dość często czytamy  w przysyłanych intencjach, modlitwy, prośby o dziecko.
  Wiem jakim Darem i Radością są dzieci. Sama jestem mamą i nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby moich dzieci nie było.  Jak bardzo tęskniłabym za nimi, gdybym ich mieć nie mogła.

  Są różne przyczyny i powody, dla których dzieci się nie pojawiają w małżeństwie.
  U jednych par jest to z powodów medycznych,  u innych,  z medycznego punktu widzenia przeszkód być nie powinno.
  Jedno jest pewne, dawcą życia jest nie kto inny, jak sam Pan Bóg. Człowiek jest tylko skromnym narzędziem w Jego rękach, który pomaga Stwórcy w tworzeniu nowego życia.
  Znam dwie pary - małżeństwa, które zmagały się z poczęciem dziecka, może świadectwo jednej z nich za parę miesięcy przeczytamy.  W obydwu przypadkach Bóg zadziałał.  Wytrwała modlitwa przyniosła owoce.

  Kiedyś, kiedy sama oczekiwałam jednego ze swoich dzieci, usłyszałam od koleżanki, która straciła 5 swoich dzieci, o pasku św. Dominika.
 Sama z tej formy modlitwy nie korzystałam, ale mając to w pamięci, chciałam podzielić się tym z tymi, którzy być może będą chcieli stanąć do tej modlitwy.

   Pasek św. Dominika z zestawem modlitw, jest polecany małżeństwom zmagającym się z bezpłodnością, ale też tym, które już na dzidziusia oczekują, aby szczęśliwie dotrwały do porodu.
  Jak na polecanej stronie będzie można się dowiedzieć, ów pasek, to kawałek materiału z krótką modlitwą, a cały zestaw modlitw można zamówić u sióstr Dominikanek w Krakowie.
Myślę, że warto pomyśleć o dodatkowym szturmie do nieba i poprosić o wstawiennictwo tego Świętego.

Poniżej link do strony sióstr Dominikanek:

         AnetaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.