Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

27.10.2016

Misje kapucyńskie


   Zakon Braci Mniejszych Kapucynów jest jednym z zakonów prowadzących Misje Święte w różnych krajach świata, w tym na kontynencie afrykańskim.
   W Tygodniu Misyjnym chciałbym na początek polecić informacje, prosić o zainteresowanie się i pomoc właśnie kapucyńskim misjom. Nie będę rozpisywał się o samych misjach i różnych projektach misyjnych, gdyż sami możemy poczytać i włączyć się w to co będziemy uważali.

  Dla większej zachęty podam, że jeśli wejdziemy na podane niżej linki, to zobaczymy, że pomoc może być wieloraka… nawet przez zakup produktów, które jak znany Balsam Kapucyński sam używałem i polecam.

 Znajdziemy tam też inne produkty kapucyńskie, mydło z Aleppo. zioła O. Grzegorza, produkty wg. receptury Św. Hildegardy, kawę Massaia.

  Natomiast, jeśli wejdziemy na stronę  Sekretariatu Misyjnego Braci Mniejszych Kapucynów Prowincja Krakowska, to będziemy mogli zamówić za naszych zmarłych wypominki misyjne.
  Nie podaję adresu, gdyż z jakichś względów... zabezpieczeń nie wchodzi  się z niego, ale ale po wpisaniu w Google nazwy Sekretariatu i kliknięcie odpowiedniego linku, strona się otwiera. Pozostałe linki podaję na końcu artykułu.
Młodym przed ślubem proponuję zapoznanie się z projektem czadowe pary.

   Jestem wdzięczny O.O. Kapucynom, gdyż w mojej parafii pochodzenia, jest Klasztor O.O. Kapucynów i na ogół do niego uczęszczałem na Msze Święte. Mogłem też modlić się przy grobie Bł. O. Honorata Koźmińskiego.


 Poniższy link prowadzi do wspomnianych wypominków. Przez kliknięcie, jak napisałem nie działa - przynajmniej u mnie, ale po wklejeniu w przeglądarkę przekierowuje na stronę.
https://misje.kapucyni.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.