Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

07.03.2016

Droga Krzyżowa Modlitwy Wstawienniczej Stacja IX ( Alina )


 Stacja IX
Trzeci upadek pod ciężarem krzyża
  Kłaniamy Ci się Panie Jezu Chryste i błogosławimy Ciebie.  Żeś przez krzyż i mękę swoją świat odkupić raczył
    
   Jezu już zbliża się kres Twojej drogi. Znosisz wszystko ze świadomością, że przez krzyż zostaniemy odnowieni. Szedłeś Panie w zgiełku okrzyków, uderzeń i obelg, a Twoja Boska dusza tak strasznie cierpiała, że nie liczyłeś Panie zaczepek, wyzwisk, przekleństw, oszczerstw i sprośności. Dźwigałeś Jezu wszystko co było zepsute, wszystkie podłości i nieprawości. Ta miłość, która spowodowała, byś ruszył w tę piekielną drogę dodawała Ci sił do jej kontynuowania, do ciągłego powstawania, do zwycięskiego wykonania swego powołania.

   Panie Jezu daj mi siłę, abym ciągle upadając, mogła ciągle powstawać. Panie daj mi Twoją miłość, abym umiała wypełniać Twoją wolę, i bym nigdy nie była przyczyną upadku innych.

  Któryś za nas cierpiał rany Jezu Chryste zmiłuj się nad nami
                                                      
                                                         Alina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.