Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

12.03.2019

Zaproszenie do dzielenia się przeżywaniem Wielkiego Postu.

  Witamy wszystkich, którzy zagościli na naszej stronie Modlitwy Wstawienniczej. Do każdego kierujemy te słowa, gdyż jest to strona dla każdej osoby, która zechce, w ramach naszej formuły, na tej stronie zagościć ze swoim słowem.  

Chyba mało jest takich możliwości współtworzenia strony.
  
  Najważniejszą funkcją naszej inicjatywy - Modlitwa Wstawiennicza, jest realizowana przez członków naszej modlitewnej wspólnoty, modlitwa w codziennie przekazywanych im intencjach, które każdego dnia do nas napływają. 
  Sama strona MW ma jednak szerszą formułę, jak to jest np. napisane w zakładce Pisz dla nas.
    
  Rozpoczęliśmy Wielki Post... 
Kiedyś pięknie wyszło nam wspólne dzielenie się przeżywaniem Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali, polecana była lektura wielkopostna, czy też przesyłane do nas były do zamieszczenia na stronie, inne teksty w których pisaliście o tym, czym jest  i jak przebiega Wielki Post w Waszym życiu.

Czy nie moglibyśmy ponownie ubogacać się wzajemnie, naszym przeżywaniem tego szczególnego okresu?  Każdy kolejny Wielki Post, to nowy Wielki Post.
  Modlitwa, post, jałmużna… powinny towarzyszyć nam szczególniej w TYM czasie. Zagłębianie się w siebie, odnoszenie się do Boga, postanowienia, nabożeństwa wielkopostne, rozważania stacji Drogi Krzyżowej, rekolekcje, może pielgrzymki, lektura pasyjna…. świadectwa owoców wielkopostnych: teraźniejsze, czy z przeszłości...
  Tyle jest możliwości, aby przez własną pracę duchową, ale może i wspólnotową, ostatecznie Święta Wielkanocne przeżywać, będąc dużo bliżej Jezusa, niż jesteśmy obecnie.
   
   Strona Modlitwy Wstawienniczej to miejsce dla nas wszystkich, dla Ciebie również. 
Zapraszamy więc, każdego, kto na naszej stronie zagości, do dzielenia się swoim przeżywaniem Wielkiego Postu.
  Dzielmy się swoim bogactwem ducha. Kto wie, czy jakieś słowo nie stanie się jałmużną dla kogoś, kto tego właśnie słowa, akurat w tym momencie potrzebuje....
   
  Prosimy o przesyłanie swoich tekstów, rozważań na adres modlitwa@mail.com
    
          Z Panem Bogiem i Maryją
                                                       Sławek z Anetą +

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.