Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

01.01.2018

Życzenia na Nowy Rok - Ela KS


Szczęść Boże
 Kochani Administratorzy i... wszyscy, proszę przyjmijcie z serca płynące życzenia.
  Oby ten, Nowy Rok,  który wkroczył w kalendarz, a my razem z nim, stał się rokiem powrotu do człowieczeństwa , do wartości najwyższych i najpiękniejszych. Do prawdziwej życzliwości, przyjaźni, miłości i szacunku dla drugiego człowieka. Aby ugruntowana została nasza świadomość, że drugi człowiek to SACRUM i niszczyć go słowem, myślą czy czynem nie wolno.
   Aby wolność, pokój i radość zagościła i królowała w naszych sercach - Panie króluj nam, króluj w naszych sercach i prowadź, chroń i błogosław- bo my wszyscy, choć niepokorni to nadal Twoje dzieci...... Panie Boże nasz,  prowadź w ten Nowy 2018 Rok. 
   Moi Kochani z całego serca dziękuję za Waszą obecność duchową i realną, za wspólne modlitwy i przeżywanie trosk, za słowa ciepłe i życzliwe, bo o innych nie pamiętam, za to, że każdy z Was jest dla mnie DAREM od Pana, bo tylko On wie dlaczego stawia nas na wspólnej drodze--- my mamy być tylko DOBRZY dla siebie.
  Nie wiemy co nas spotka w 2018 roku, jaki on będzie, ale świadomość obecności tylu duchowych Przyjaciół i zgoda na Wolę Pana, powoduje, że jak dziecko z radości przyjmuję to co ma być --- ufajmy Panu, ofiarujmy Mu każdą chwilę swego życia -- On nas bezpiecznie przeprowadzi przez wszystkie zawijasy naszego życia.
  Niech Kapłani nas błogosławią, niech nie skąpią nam błogosławieństw, sami się błogosławmy nawzajem uwielbiając Pana---
  KOCHANI, życzę radości, miłości i szczęścia, POKOJU SERC, wszelkich dóbr materialnych i duchowych, i oby zawsze z PANEM i Jego Matką Najświętszą -- dziękuję Wam za Dobro--- z całego serca Bóg zapłać
A szczególnie za moich DARCZYŃCÓW  modlę się gorąco... Bóg Wam zapłać.
                                    Serdecznie pozdrawiam

                                                                  Elżbieta KS


 Życzymy wszystkim  Bożego Błogosławieństwa w Nowym Roku 2018, abyśmy dobrze wykorzystali darowany nam czas, relacje i dobra. 
  Bądźmy Piękni przed Panem Bogiem i naszymi siostrami i braćmi. 
Kolejny rok bliżej Nieba...

                                                      Sławek z Anetą +

4 komentarze:

 1. Bog zaplac. za zyczenia Błogosławieństwa w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne życzenia. Dziekuję za nie.
  A ja chcę życzyć każdemu z waś abyście każdego dnia odczuwali Bożą obecność w waszym życiu i nie czuli się osamotnieni, abyście wiedzieli, że macie rodzinę, z którą możecie podzielić się radością oraz troskami. Oby rok 2018 był przepełniony spokojem , aby każdy z was mógł spełnić swoje marzenia.Zdrowia, pogody ducha, pogłębienia w wierze i wiary w Boże Miłosierdzie życzę Wam wszystkim.
  Pozdrawiam Bozenka pz

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie DZIĘKUJĘ za życzenia :) Odwzajemniam.
  Kochani, tylko tego co najlepsze od Boga i Ludzi dla Was i Waszych Bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla nas wszystkich dobrego roku 2018 z Tatusiem i Mamusią, z Aniołami i Świętymi, z pokojem w sercu

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.