Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

16.04.2017

Alleluja Chrystus Zmartwychwstał. Bramy niebios otworzone. Nasze życzenia dla Ciebie.


   
 "Wy się nie bójcie! Gdyż wiem, że szukacie Jezusa Ukrzyżowanego.  Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak powiedział. Chodźcie, zobaczcie miejsce, gdzie leżał.  A idźcie szybko i powiedzcie Jego uczniom: Powstał z martwych i oto udaje się przed wami do Galilei. Tam Go ujrzycie. Oto, co wam powiedziałem".  Pośpiesznie więc oddaliły się od grobu, z bojaźnią i wielką radością, i biegły oznajmić to Jego uczniom.  Mt. 28. 1 – 8
  
   Po trzech dniach Triduum Paschalnego, towarzyszeniu Chrystusowi  w  chwilach, gdy otwierał nam bramy nieba, przeżywamy radosny tryumf Zmartwychwstania Chrystusa Pana.  Bramy nieba są otwarte i droga wskazana.

   Na ten radosny czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, chcielibyśmy życzyć wszystkim, aby owoce Wielkiego Postu i radość Zmartwychwstania Pana Jezusa, prowadziły i doprowadziły w swoim czasie, nas wszystkich, chociaż każdego własną drogą, do radosnego spotkania z Jezusem, twarzą w Twarz.
    
  Radosnego Alleluja i Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.                                            
                                                    Sławek z Anetą +2 komentarze:

 1. Sławku z Anetą :) dziękuję za piękne życzenia, dziękuję że Was mamy.Chwała Panu!
  Kochana Rodzinko IMW, życzę aby Zmartwychwstały Jezus nieustannie dotykał
  Was i Waszych Bliskich, swoją MIŁOŚCIĄ
  i oświecał drogi Waszego życia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwała Panu za dar jego krzyża i przelaną krew. W jego krwi i w Jego ranach jest nasze uzdrowienie z wszelkich naszych dolegliwości, a dzięki Jego śmierci i zmartwychwstaniu mamy życie i to w obfitości. Oddajmy Mu swoje serce, zaprośmy do naszego życia, a On je przemieni i uczyni każdego z nas szczęśliwym. On czeka na nasze zaproszenie, będzie nie tylko naszym Panem i Bogiem, ale będzie najlepszym, pełnym miłości przyjacielem. Znajdziesz lepszego?
  Chwała Panu, chwała. Amen.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.