Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

24.12.2016

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

  "Bracia, patrzcie jeno, jak niebo goreje,
Znać, że coś dziwnego w Betlejem się dzieje.
Rzućmy budy, warty, stada,
Niechaj nimi Pan Bóg włada,
A my do Betlejem, a my do Betlejem, do Betlejem."


   Wraz z Elą B, która przygotowała świąteczną grafikę, składamy wszystkim goszczącym na stronie Modlitwy Wstawienniczej, serdeczne życzenia, aby rozgorzało serce każdego z Nas i naszych Bliskich. 
Aby Narodzony Jezus obdarzył Nas potrzebnymi łaskami, przyciągnął do siebie bardziej niż dotąd i aby Ci nasi Bliscy, którzy nie czekają na Niego z tak wielką radością, otworzyli się i poszli z Nami przywitać naszego i ich Zbawiciela.
  Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
                            Ela B, Aneta i Sławek +


4 komentarze:

 1. Szczęść Boże
  Dołączam się do życzeń.
  Pragnę Wam życzyć zdrowych radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego. Aby Pan Jezus znalazł miejsce w naszych sercach, królował w naszym życiu i naszych rodzinach. Błogosławieństwa Bożego oraz wszelkich potrzebnych łask. spełnienia marzeń i rozwiązania problemów. Dziękuję za to, że Jesteście.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Bożenka Pz

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Święta Bożego Narodzenia składam serdeczne życzenia, aby Boża Dziecina przyniosła prowadzącym MW i wszystkim Współmodlącym, niezbędne łaski, a Najświętsza Maryja Panna otuliła Was "rąbkiem" swojej matczynej miłości, która daje siły, by w duchu całkowitego oddania Bogu, znosić trudy i niewygody żłóbka codzienności.
  Arek

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne i szczere życzenia pod którymi podpisuje się i życzę dużo łask Bożych i opieki naszej królowej Maryi Szczęści Boże .Ryszard

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielu łask Bożych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla prowadzących IMW i ich rodzin.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.