Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

11.10.2016

Rozważania tajemnic Różańca we Wspólnocie Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej. Tajemnica I Chwalebna Zmartwychwstanie


  Miesiąc Różańcowy trwa. Chcielibyśmy zaproponować i zaprosić do rozważania tajemnic Różańca z naszą wspólnotą Inicjatywy Modlitwy Wstawienniczej.  Zapraszamy każdego, kto zagości na naszej stronie.
  Prosimy też i zapraszamy do dzielenia się swoim zamyśleniem nad Tajemnicami Różańca.
Swoim słowem a nie zaczerpniętym z internetu. Razem tworzymy tę stronę. 
  Zapraszamy każdego, nie tylko członków naszej modlitewnej wspólnoty.
Swoje rozważania przesyłamy na adres podany w zakładce Kontakt.

Tajemnica I Chwalebna  Zmartwychwstanie Pana Jezusa

   Jest słoneczny świt paschalnej niedzieli, kwietniowej niedzieli. Obok grobu rozkwita ogród Józefa z Arymatei. To przyroda oddaje cześć zbliżającemu się Zmartwychwstaniu Pańskiemu, ta sama przyroda, która grzmiała, błyskała i drżała podczas Jego śmierci. Na pogodnym niebie gdzie jeszcze nie wzeszło słońce, kula ognia o blasku nie do zniesienia, spada z głośnym, harmonicznym pomrukiem.
 
  Straże podnoszą głowy, meteor spada na bezużyteczne zamknięcie grobu, wchodzi do środka grobu, który rozświeca się nieopisanym blaskiem, a gdy zatrzymuje się nieruchomo, Duch ponownie wchodzi w ciało nie naruszając bandaży. Żołnierze są przerażeni....to wydarzenie zmieni nie tylko ich życie, ale i losy całego świata. 
Już nigdy nic nie będzie takie same.

Ojcze Nasz..., 10 x Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu..., O mój Jezu...

                                                             Alina                  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.