Jesteś potrzebny innym. Kliknij na "Dołącz do grona modlących" i poznaj zasady Modlitwy Wstawienniczej. Przemyśl, zapragnij i odpowiedzialnie podejmij posługę modlitewną. Zapraszamy.

__________________________________________

__________________________________________

21.10.2016

Część Radosna Różańca. Narodzenie i Ofiarowanie Pana Jezusa. Za życiem.

Tajemnica III Radosna Boże Narodzenie
 
  
  "Chwała na wysokości Bogu, a za ziemi pokój ludziom dobrej woli”.
  Wolą Boga jest nasze życie, najpierw te doczesne na ziemi, a potem te wieczne razem z Nim. Ludzie dobrej woli powinni zawsze bronić życia. Lekarze, powinni zachęcać matki do urodzenia swoich dzieci. Matki powinny rodzić, nie zabijać. A słuchają fałszywych autorytetów i brną ku przepaści. A wystarczy spojrzeć na Maryję. Ona nie tylko powiedziała Bogu tak, ale też przyjęła wszystkie konsekwencje swojej decyzji. Urodziła w stajni, w skrajnych warunkach. Każda kobieta, dokonująca aborcji i każdy lekarz, który jej dokonał, a nawet każdy kto namawia kobiety do usuwania ciąży nie jest człowiekiem pokoju. Każdy kto namawia do grzechu jest winny tego grzechu. 
Biada człowiekowi przez którego dokonuje się zgorszenie.
1xOjcze Nasz, 10 x Zdrowaś Maryjo, 1x Chwała Ojcu, 1x O Mój Jezu

  Tajemnica IV Radosna Ofiarowanie w świątyni


  "A Twoją duszę miecz przeniknie"
Te słowa Symeona skierowane do Maryi, słyszy każda kobieta, która dowiaduje się, że jej nienarodzone jeszcze dziecko urodzi się chore. Jaki to musi być straszny ból, jaki to musi być straszny bunt? Tysiące pytań. Dlaczego mnie się to przytrafiło, dlaczego to moje dziecko? Dlaczego, dlaczego, dlaczego? 
  Jak sobie poradzę, czy dam radę?
 Dasz radę jeśli zaufasz Bogu, nie ludziom. Oni wmawiają ci, że to wielki ciężar, Bóg nigdy nie daje ci ciężarów nie do udźwignięcia. Skoro dał ci chore dziecko, to wie, że sobie poradzisz. Zabójstwo to najgorsze co możesz zrobić. Każdy chce żyć. A jeżeli twoje dziecko umrze zaraz po porodzie to ty wyjdziesz ze szpitala jako matka, nie morderczyni.
1x Ojcze Nasz, 10x Zdrowaś Maryjo, 1x Chwała Ojcu, 1x O Mój Jezu

                                                                   Alina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie chcesz być osobą anonimową odpowiadając na wpis, kliknij na: "Komentarz jako", wybierz "nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię. To jest również, taka prośba z naszej strony.